INFO

Twoja firma ma fanpage na Facebook-u? Warzywniak Pana Janusza spod trójki też.
Jeśli uważasz, że Janusz dobrze prowadzi komunikację w SM, powierz mu prowadzenie swojego Facebooka.
Jeśli wierzysz natomiast, że SM to więcej niż Facebook, a obecność Twojej firmy w multikanałowej społeczności internetowej może być czymś więcej niż tylko jej wizytówką, odezwij się do nas.
Myślimy tak samo.

„Bóg przebacza i zapomina.
Internet nigdy.”

- Viviane Reding, europejska komisarz ds. sprawiedliwości.01

Zalogowany na Facebooku przegląda właśnie ukradkiem zdjęcia swojej pierwszej miłości, z satysfakcją zauważając, że znacznie przytyła od ich ostatniego spotkania.


Wysyła na Twitterze sarkastyczne tweety pod adresem jednego z rządzących ministrów, z pietyzmem dostosowując swoją myśl do 140 znaków; nakłada na Instagramie wyostrzający kolory filtr na zdjęcie swojego obiadu, dodając do treści posta hashtagi #fitdieta #nowaja; dokładnie wertuje kolejne grafiki na Pintereście, w poszukiwaniu wymarzonej kanapy,

idealnie pasującej do nowiutkiego dywanu, który wyciągnęła ledwie kilka dni temu z wyprzedaży na Allegro, czy wreszcie wysyła 10-sekundowego Snapa wprost z głośnego koncertu Eweliny Lisowskiej, opatrzonego radosną emotoikonką i podpisem: „Zapamiętaj jutra nie będzie!!!”.


02

Możliwości jest tysiące, a pewne tylko jedno:

Twój klient jest teraz w Internecie.

Gdziekolwiek się znajduje - w domu czy w pracy, w podróży czy na wakacjach, niemal przez całą dobę towarzyszy mu komputer, tablet, a przynajmniej telefon – najbardziej mobilne z możliwych połączeń ze społecznością, bez której nie potrafi i nie chce już żyć.

Nikt nie wątpi już w potęgę Social Media. Firmy chcą być obecne w mediach społecznościowych, a ich klienci chcą, by byli w nich obecni. Jako agencja zauważamy, że pokutującą kilka lat temu maksymę „w naszej branży nie potrzebujemy Facebook-a”, zastępują pytania: „czy stworzycie nam profil na Instagramie?” oraz „ile kosztuje prowadzenie Snapchata?”.03

Nasze doświadczenie

W Evostudio już od 2012 roku zajmujemy się obsługą Social Media dla naszych klientów. Potrafimy przygotować profil klienta od podstaw i doprowadzić go do szybkich, organicznych wzrostów, jak i zająć się gotowym kontem, cierpiącym z powodu zniżkujących zasięgów. Możliwości, które daje nam posiadanie własnego studia fotograficznego, zaplecza graficznego, programistycznego oraz filmowego pozwala nam z kolei na niemal nieograniczone kreowanie angażującego kontentu, w tym grafik, filmów i aplikacji. Nasze starania niejednokrotnie dostrzeżono już w literaturze branżowej, a poziom satysfakcji klientów to swoista królowa dowodów jakości wykonywanych usług.Nie wiesz jak sprawić, by Twój profil zaistniał w Social Media?

 

Pomożemy Ci!

 

Skontaktuj się z nami w formularzu poniżej, a bezpłatnie udzielimy Ci porady na temat obsługi kont biznesowych na Facebooku, Instagramie, Youtubie, Pintereście, Twitterze i Snapchacie.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Opowiedz nam o swoim projekcie i rozpocznij współpracę z namiSkontaktuj się

Programowanie


Tworzymy oprogramowanie optymalizujące procesy i dostarczające efektywne rozwiązania dla biznesu.


Dowiedz się więcej

Projektowanie


Tworzymy graficzne rozwiązania i kreujemy spójny wizerunek dla Twojego biznesu.


Dowiedz się więcej