01

Projektując, zmieniamy rzeczywistość.

Jak możemy zmienić Twoją? Możemy nadać charakter Twojej marce, zwiększyć sprzedaż Twojego sklepu, wyróżnić Twój produkt na tle konkurencji, ułatwić dostęp do Twoich usług... zobacz co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Strony internetowe

Tworzymy nowoczesne, responsywne witryny nastawione na osiągnięcie założonych celów biznesowych naszych klientów. Unikalna grafika w połączeniu z User Experience sprawiają, że zaprojektowane przez nas strony w pełni realizują postawione przed nimi zadania.


zakres projektowania

Strony korporacyjne / Strony produktowe / Strony firmowe / Serwisy branżowe / Blogi / Szablony allegro

Sklepy

Rosnąca liczba internautów, którzy regularnie dokonują zakupów przez internet sprawia, że coraz więcej firm i marek poszerza swoje kanały dystrybucji o tę formę sprzedaży. Oferujemy kompleksową usługę – od zaprojektowania i stworzenia e-sklepu, do wsparcia sprzedaży i budowania wizerunku marki.


zakres projektowania

Sklepy internetowy / Szablony allegro / Systemy do wspomagania biznesu / Strony promocyjne / Landing page

Aplikacje

Projektujemy aplikacje webowe, mobilne oraz desktopowe. Pełnią one funkcje optymalizujące procesy w firmach, wspierają sprzedaż bądź pozwalają na efektywną komunikację z klientami.


zakres projektowania

Aplikacje biznesowe / Aplikacje edukacyjne / Aplikacje naukowe / Aplikacje produktowe / Aplikacje dla Startupów / Aplikacje dla dedykowanych usług


Potrafimy też

Jako Evostudio jesteśmy w stanie zaoferować komplementarne usługi graficzne dla Twojego biznesu. Potrafimy stworzyć nie tylko atrakcyjny design dla strony internetowej lub aplikacji, ale także zadbać o jej atrakcyjne wnętrze.


Fotografia

Odpowiednio wykonana fotografia poglądowa produktu przekłada się na wzrost sprzedaży. Posiadamy własne, profesjonalnie wyposażone studio, w którym doświadczeni fotografowie wykonują sesje produktowe i lifestylowe. Do zdjęć wykorzystujemy obrotnicę 360 stopni, różnego typu obiektywy, tła, namioty bezcieniowe i lampy studyjne.

Filmy

Wykonujemy profesjonalne filmy na potrzeby reklamowe, realizowane w technologii hybrydowej 4K/FullHD50p.To, czego nie jest w stanie oddać nawet najlepsza fotografia, pokazujemy na filmie. Nasze filmy wpływają na emocje odbiorców, osiągając postawione przez klientów cele.

Opakowania

Ciekawe, wyróżniające się opakowanie przyciąga wzrok klienta a w efekcie wpływa na sprzedaż produktu. Jest bardzo istotnym narzędziem marketingowym, zwłaszcza w segmencie FMCG. Wykonujemy projekty opakowań zgodnie z najnowszymi trendami oraz przy uwzględnieniu obowiązujących przepisów prawnych.

Identyfikacja wizualna

Służy kreowaniu spójnego wizerunku marki wśród segmentów docelowych. Pozwala na wyróżnienie produktów lub usług danej firmy spośród konkurencji i na łatwiejsze jej zapamiętanie. Tworzymy systemy identyfikacji wizualnej dla klientów z różnych branż. Zajmujemy się zarówno brandingiem nowych marek, jak i rebrandingiem już istniejących.

3D

Projektujemy koncepcje promocji oparte na efektach trójwymiarowej prezentacji produktów, a także interaktywne prezentacje, czy abstrakcyjne ilustracje. Nasze prace charakteryzują się realnym ruchem obiektów, który idealnie oddaje zachowanie przedmiotu w świecie rzeczywistym.

Druk

Większość funkcjonujących na rynku firm nie może obyć się bez drukowanych materiałów reklamowych. Dla naszych klientów wykonujemy: wizytówki, teczki, papier firmowy, plakaty, ulotki, foldery, katalogi, banery, standy oraz inne, także niestandardowe formy reklamy. Przy każdym projekcie dbamy o wysoką jakość i terminowość realizacji.

02

Jak pracujemy?

Każdy realizowany projekt jest unikalny i wymaga indywidualnego podejścia. Jednak można wyróżnić kilka kroków, które występują w większości realizowanych aplikacji.


Wizja
Analiza i koszty
Zasady
Technologia
Zespół
Realizacja
Wizja Klienta

Klient przedstawia nam swoją wizję, określa cele, które chce osiągnąć. Na tym etapie staramy się jak najwięcej dowiedzieć o planowanym rozwiązaniu, stawianych wymaganiach i potrzebach Klienta.

Wstępna analiza i oszacowanie kosztów

Po otrzymaniu od Klienta informacji odnośnie jego potrzeb i planowanego projektu następuje wstępna analiza problemu, określane są pierwotne założenia i sposoby realizacji postawionych celów oraz szacowany jest wstępny koszt realizacji rozwiązania.

Ustalenie zasad współpracy

Na podstawie przeprowadzonej analizy ustalane są zasady współpracy z klientem. Wybierany jest model rozliczeń, uszczegóławiany jest zakres prac i koszty, a także omawiany jest tryb wprowadzania zmian.

Wybór technologii

Następnym krokiem jest wybór odpowiedniej technologii i narzędzi, za pomocą których realizowany będzie dany projekt. Na tym etapie, na bazie naszej wiedzy i doświadczenia, doradzamy Klientowi zastosowanie technologii, która najlepiej sprawdzi się w planowanym projekcie.

Zbudowanie zespołu

Na podstawie wymagań projektu i wybranej technologii, kompletowany jest zespół, który będzie przypisany do realizacji planowanego rozwiązania. W skład zespołu wchodzą programiści, specjaliści IT oraz projektanci interfejsów użytkownika i UX.

Realizacja projektu

Projekt wykonywany jest zgodnie z ustalonymi zasadami współpracy. Sama realizacja oprogramowania poprzedzona jest dokładną analizą techniczną oraz zaprojektowaniem ergonomicznego i estetycznego interfejsu użytkownika. Następnie mają miejsce prace związane z rozwojem oprogramowania, zgodnie z ustalonymi zasadami współpracy, przyjętym harmonogramem i wyznaczonymi celami. Przed dostarczeniem produktu do klienta (lub jego poszczególnych etapów) przeprowadzana jest weryfikacja poprawności implementacji w specjalnie przygotowanym w tym celu środowisku testowym.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Opowiedz nam o swoim projekcie i rozpocznij współpracę z namiSkontaktuj się

Marketing


Projektujemy strategie i przedstawiamy rozwiązania dla promocji Twojego biznesu w Internecie.


Dowiedz się więcej

Programowanie


Tworzymy oprogramowanie optymalizujące procesy i dostarczające efektywne rozwiązania dla biznesu.


Dowiedz się więcej